Jak to funguje?

 1. 1

  Anonymní nezávazná objednávka

  Při vyplňování objednávky uveďte do specifikace veškeré Vaše požadavky na text. Ty slouží pro zpracovatele, aby co nejlépe mohli zpracovat Vaši zakázku. Můžete uvést osnovu, cíl, požadovanou literaturu apod. Termín zhotovení si stanovujete Vy.

 2. 2

  Cenová nabídka

  Nejpozději do 48 hodin Vám přiřadíme vhodného zpracovatele a zašleme cenovou nabídku. U expresních objednávek je doba co nejkratší.

 3. 3

  Komunikace se zpracovatelem

  Po zaslání cenové nabídky s Vámi začne zpracovatel komunikaci přes náš anonymní chat. Můžete si zde upřesnit požadavky na text, aby co nejlépe vyhovoval Vaší představě.

 4. 4

  Zpracování objednávky

  Zpracovatel již zná Vaše požadavky a nejpozději v požadovaném termínu zakázku dokončí. V průběhu zpracovávání je možné text připomínkovat.

Pokud Vám cena i termín vyhovují, objednávku potvrdíte kliknutím na odkaz v e-mailu.

V případě, že jste na našem webu nenašli odpověď na Váš dotaz, kontaktujte nás prosím. Ujistíte se tak, zdali jsme schopni Váš požadavek zpracovat.

Vypracování podkladů pro Vaše seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce, anebo jiné texty je opravdu jednoduché – vyzkoušejte právě teď.

Jako důkaz serióznosti nabízíme na naše práce záruku 1 rok. V případě, že podklady neshledáte dle Vašich požadavků, kontaktujte nás a my je obratem opravíme, upravíme, doplníme.

Věříme, že jsme pro Vás tou správnou volbou

Anonymní objednávka nebo zjistěte Časté dotazy

Reference

Zjistěte, co si o nás myslí naši klienti

Napsat vlastní referenci